Červen 2012

HIATUS [2.6. - 30.6.2012]

20. června 2012 v 11:44 | Nicole
Ahoj, strašně se omlouvám, ale myslela jsem, že hiatus byl již vyhlášen a až dneska jsem si uvědomila že ne. Tento měsíc se k počítači prostě nedostanu. Do teď prostě není čas a dnes později odpoledne odjíždíme k moři a vracíme se až příští sobotu. V tu sobotu máme ale s bývalými spolužáky slučák, takže tu budu nejdříve kolem příští neděle odpoledne. Chci tedy moc poprosit, aby jste si mě nemazali. Vím, je to strašně, jak jsem nic nepřidala. I mě to hrozně štve. Takže vás prostě moc prosím o strpení. Budu vám moc vděčná. Až zkončí tento hiatus slibuju, že budu obíhat, přidávat a prostě všechno. Takže ještě jednou se omlouvám a děkuju.

3.22 Last Tango, Then Paris [episode stills]

1. června 2012 v 16:20 | Nicole |  GG - S3 Stills
A jeden z nejdramatičtějších dílů vůbec. Po tomhle díle jsem začala Jenny nasnášet úplně maximálně. Teď, po její omluvě ve 4.sérii, už mi tak moc nevadí. Možná je to tím, že už tam nebývá :) I Sereně mě docela naštvala. K pánovi 'I'm Chuck Bass' se raději nevyjadřuju. Ve třetí sérii mě prostě neseděl. Vanessu jsem odepsala už dávno. J,jak to tak vypadá, všechny postavy nemám řáda, ale není tomu tak. Jejich světlé chvilky jen nejsou tak zapamatovatelníjako ty špatné a to je prostě fakt. Strašně se mi v tomhle díle líbí Blair :) A Georgina? Tu jsem měla vždycky ráda a v tomto díle šokovala ze všech nejvíc.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

3.21 Ex-Husbands and Wives [episode stills]

1. června 2012 v 16:10 | Nicole |  GG - S3 Stills
Omlouvám se, vím, že je to příšerný. Bohužel s tím nic nenadělám. Za hodinu a půl odcházím na trénink. Zítra budu mimo celý den, máme volejbalový turnaj, který i pořádáme, takže čas opravdu nebude. A v neděli? To mě zase čeká seminárka :( Abych aspoň něco přidala, tak tady jsou staré stillsky. Tenhle díl mám docela ráda. Williama jsem nikdy neměla ráda a myslím, že na tom se asi nic nezmění. Jenny mám ráda střídavě, někdy je mi její role strašně sympatická. Často mi zase neskutečně leze na nervy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com