Březen 2012

3.18 The Unblairable Lightness of Being [episode stills]

31. března 2012 v 22:08 | Nicole |  GG - S3 Stills
Dneska se objevili naprosto úžasné fotky z natáčení finální epizody této série. Jsou ale různě roztroušené po internetu, takže je nejspíš přidám až zítra. Na Tumblru jsem jich viděla spoustu. Teď přidám zase jedny staré stills, co mi tu chybí. Konec sedmnáctého dílu byl strašně smutný a tato epizoda je pro všechny Chair fans taková zdrcující. Ale Chuckovo gesto (uspořádání Dorotě a Váňovi stavbu) bylo hezké. Je tam ale vidět, jak strašně se Blair trápí. A chování Jenny mě vážně naštvalo.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

I'm In Here

30. března 2012 v 19:56 | Nicole |  My favourite
Tady je ještě jedna písnička od zpěvačky, která si říká Sia. Dneska už jsem od ní jednu písničku vkládala. Díky téhle písničce Siu vůbec znám. Je nádherná. Strašně se mi líbí. Jmenuje se I'm In Here a já vám ji sem dávám dvakrát. První video je klasicky písnička a v druhém je její akustická verze. Miluju je totiž obě. Znám ji díky Gossip Girl. Byla totiž v díle 4.02 (Double Identity) a pochází ze scény mezi Blair a Chuckem na nádraží. Ta scéna sama o sobě je dokonalá a ještě tahle písnička k tomu. Vlastně v té scéně byla ta akustická verze... A ta se mi možná líbí víc, ten klavír k ní prostě sedí a má tam i úžasné vokály :)Factory Girl

30. března 2012 v 19:46 | Nicole |  My favourite
Zase tu mám jednu od The Pretty Reckless. Já tuhle skupinu prostě miluju. V GG jsem nikdy postavu Jenny neměla ráda, ale Taylor Momsen celkem ano. A její hudba se mi děsně líbí! Tuhle jsme taky s holkama pořád poslouchaly na lyžáku :)


F**kin' Perfect

30. března 2012 v 19:42 | Nicole |  My favourite
A tady je ještě jedna taková anihaters. Je taková silná a i ten klip se k ní skvěle hodí. Myslím, že ji určitě znáte.

Who Says

30. března 2012 v 19:37 | Nicole |  My favourite
Tohle je moje nejoblíbenější písničky od Seleny Gomez. Má skvělý text a i melodii. Například pokud se k vám někdo chová hnusně a celkově proti haters se výborně hodí. Je opravdu nádherná. I klip se mi líbí. Ikdyž mám radši klipy s "příběhem", tak tenhle je vážně krásný.

Hush

30. března 2012 v 19:34 | Nicole |  My favourite
Tato písnička mi naopak vždycky zvedne náladu a dobije baterky :) Jmenuje se Hush a pochazí ze spojení Emily Osment a Joshe Ramsaye. Znám ji už asi rok a vždycky si ji ráda poslechnu.


Help I'm Alive

30. března 2012 v 19:31 | Nicole |  My favourite
Další song je z tvorby skupiny Metric. Jmenuje se Help I'm Alive a opět to není tak úplně můj běžn styl. Ale líbí se mi. Přišla jsem na ni skrz seriál The Vampire Diaries, který je teď moje naprostá závislost. Společně s Gossip Girl a Glee jsou to moje nejoblíbenější seriály. Pak mám samozřejmě ráda ještě Pretty Little Liars, How I Met Your Mother nebo třeba F.R.I.E.N.D.S. Ale to jsem zaseodbočila úplně jinam než jsem chtěla...

All About Us

30. března 2012 v 19:22 | Nicole |  My favourite
Tohle je nádherný duet. Stojí za nám spolupráce kapel He Is We a Owl City. Opět se hodí při špatné náladě. Je strašně jemný. Vlastně ani nevím, jak jsem na tuto písničky přišla. Od kapely Owl City znám asi dvě písničky, ale o He Is We jsem slyšela prvně.


Video Games

30. března 2012 v 19:19 | Nicole
Mám poslední dobou nějaké divné období. Líbí se mi zvláštní písničky, který se úplně liší od mého normálního stylu. Vůbec mi to ale nevadí. Naopak se mi dost hnusí písničky, které pořád dokola hrají v rádiích. Tuhle nejspíš znáte. Jmenuje se Video Games a je od zpěvačky Lany Del Rey. Znala jsem si ale mnohem dřív, než se stala tak populární. Byla totiž v jedné scéně v Gossip Girl. Konkrétně v 5.06 I Am Number Nine. Byla to scéna, kdy se Chuck omlouvá Blair (ta scéna je dojemná, ale jen pokud víte o co jde).Breathe Me

30. března 2012 v 19:06 | Nicole |  My favourite
Dneska asi přidám hodně ísniček. Za prvé a to mám náladu a taky se o ně chci s vámi podělit. Jako první tu mám song Breathe Me od zpěvačky, která si říká Sia. Nikdy dřív jsem o ní neslyšela, až teď (vysvětlím později). Její tvorba je velmi alternativní a nejspíš se málokomu líbí. Mě ale ano. Strašně ráda její písničky poslouchám, když jsem smatuná, unavená nebo když mám zkrátka špatnou náladu. Navícu této písničky se mi strašně líbí hudební podklad, je strašně emotivní.

TVLine s Joshem Safranem o konci série

30. března 2012 v 16:25 | Nicole |  GG - News

Odpočítávání do finále začne v pondělí. Právě v tento den se totiž po pauze na CW vrací Gossip Girl a bude odvysílána jedna ze sedmi epizod, které do konce série zbývají. V tomto rozhovoru dává Josh Safran možnost TVLine nahlédnout do následujícího děje.

TVLine: Dan a Blair se veřejně přiznávají k jejich románku "Salon Of The Dead" už 16.dubna. Jaké překážky kolem toho budou?
Překážky vždycky budou hlavně v tom, že Dan ví, jak velké místo v Blaiřině životě zabírá Chuck. Ale to je něco, na čem Blair velmi tvdě pracuje ve snaze udržet Dana v klidu. Ale čím více se o to snaží, tím více se Dan cítí nesvůj. A samozřejmě jejich vztyh je těžký i pro jejich okolí. Serena byla a možná ještě je zamlovaná do Dana. A i Chuck s tím má problémy. A kdykoliv se Chuck zabývá takovými otázkami, chce Blair často pomoci.

TVLine: Je Louis ještě faktor?
Ne, Louis už není faktor.

TVLine: Postará se Georgina o tuto situaci?
O situaci bude postaráno. Nejsem si jistý, jestli to bude nakonec Georgina,kdo se o ni postará.

TVLine: Pokud Ivy tak stojí o to, mít milující rodina, proč si odcizuje Van Der Woodsenovi? Jak to s ní dopadne?
Ona chce být rozhodně součstí rodiny. Ale je naštvaná, protože bez ohledu na to co dělá, ji nepříjmou. V tomto bodě se cítí, že nemá co ztratit, protože ji stejně nepříjmou, tak se bude starat hlavně sama o sebe.

TVLine: Je Serena nová Gossip Girl?
Nechci nic prozradit, protože příští epizoda hodně o Serenině boji. Je to jako Frodo a Prsten. Takto jsme se dívali na ten příběh.

TVLine: Vypadá to, že děj je uspořádán tak aby odhalil pravou identitu Gossip Girl. Je to tak?
Tento děj je něco, na co jsme velmi ostražití. Věděl jsme, že když budeme chtít otevřít tyto dveře, bude tomuset být naskrz. A všechno to naskrz uvidíme.

TVLine: Takže zjistíme, kdo je Gossip Girl v této sezóně?
Raději to nebudu komentovat. Ale vidíme to tak.

TVLine: Co dalšího se bude dít se Serenou v následujících epizodách?
Serena se v této sérii cítila bezmocně. Ať už bereme, že díky Blair ztratila Dana nebo že přišla o práci s Davidem O. Russellem a pak ještě ve Spectatoru. Bude se snažit získat svoji moc zpět a být Serenou Van Der Woodsen, kterou byla kdysi. Ať už bytím "It Girl", nebo tvůrcem "It Girls". A nebo to může být v tom, že si chce ukrást pozornost pro sebe.

TVLine: Dá se říct, že finále se bude točit kolem Blaiřina rozhodnutímezi Danem a Chuckem?
Nebude se to točit jen kolem toho. Tento trojúhelník bude ale rozhodně koncový bod. Epizoda se také bude hodně točit kolem Sereny. Bude tu pro Serenu jeden zlomový bod, pravděpodobně největší od první sezóny.

TVLine: Má konec série nějaký vrcholný převapivý moment?
Ach, skončí to spoustou takoých momentů. Vždy se snažíme aby naše finále vzrušující, závané a šťavnaté. Ale bude tam jeden moment, kdy vybouche bomba a všechno vyplave na povrch.

TVLine: Takže počítáte s šestou sérií?
Ano

TVLine: Objevila se zpráva, že šestá sez=ona bude mít jen 13 epizod.
Nemou komentovat, protože nemám odpověď. Teprve se to uvidí. Ale této sérii rozhodně celkové finále nebude.

Vanessa se vrací do Gossip Girl?

30. března 2012 v 15:34 | Nicole |  GG - News
Už tu máme několik hostujících hvězd, které se v nových epizodách vrátí. Jsou to Jack Bass, Bart Bass a Georgina Sparks. Tyto tři výrazné postavy nám ve všedním životě na Upper East Side chyběli. Všichni fanoušci jsou nejspíš napjatí, kdo daší se ještě vrátí do děje.
Je tu jedna pozoruhodná mladá dáma, která před svým odjezdem způsobila velký rozruch. Ano, je to slečna Vanessa Abrams. V souvislosti s jejím návratem není ale nic jisté, ale nevylučuje se to. Vanessu ve všech čtyřech sériích hrála Jessica Szorh, která E!Online řekla: Nejsem si jistá, co se ohledně Vanessy děje. Vím jen to, že odjela do Barcelony a předtím působila spoustu dramatu. Ale nikdy nemůžete vědět, co se v této show stane. Může tam zůstat, může se vrátit...
Pravděpodobně zbývá ještě jedna sezóna a show určitě chce, aby se udály některé velké návraty. Vlastně by bylo docela zajímavé vidět, jak by Vanessa reagovalana celou tu Dan/Blair věc...

5.18 Con Heir [Canadian Promo]

29. března 2012 v 16:54 | Nicole |  GG - Videos
A ještě je tu kanadské promo k dalšímu dílu. Je docela zajímavé a říká nám toho víc než to americké. Jsem samozřejmě zvědavá, jak to bude dál s Blair, Chuckem a Danem. Ale docela se těším i na scény, kde se budou řešit následky CeCeiny závěti.


5.18 Con Heir [Sneak Peek]

29. března 2012 v 16:50 | Nicole |  GG - Videos
Našla jsem novž sneak peek. V této scéně jsme svědky rozhovoru mezi Jackem a Chuckem, což je samo o sobě zajímavé.

Filming 5th season - March 28th

29. března 2012 v 16:39 | Nicole |  GG - S5 On the set
Tak, zatím poslední fotky z natáčení jsou ze včerejška. Na place se sešli Penn a Michelle. Bezva, už se na tu Dan/Georgina scénu těším. Georginu mám celkově ráda. A Penn konečně vypadal normálně! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com