Listopad 2011

5.10 Riding In Town Cars With Boys [Sneak Peek]

29. listopadu 2011 v 21:30 | Nicole |  GG - Videos
A dnešní poslední článek je sneak peek. Obevuje se v něm Serena a Louis. Ach jo, koho zajímá rozhvor mezi Serenou a tím zatraceným princem?! Sice se baví o Blair, ale i tak mi to vadí. Doufám, že tohle nebude jediný sneak peek k této epizodě.

OK, I think I'll be here...

29. listopadu 2011 v 21:28 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Takže, chci jen říct, že zítra tu možná budu. Nevím to ale jistě. Máme sice školu jen do půl třetí, ale budu se učit na fyziku, angličtinu a něčinu a večer mám ještě volejbal. Každopádně doufám, že aspoň ve čtvrtek se sem na 100% dostanu. Novinky naštěstí moc nejsou, takže mi tu toho moc nechybí. No, určitě vás budu ještě informovat. Za chvíli přidám ještě jeden sneak peek a půjdu se dívat na HIMYM a pak spát :) Tak se mějte a dobrou noc.
XOXO Nicole

5.10 Riding In Town Cars With Boys [Canadian Promo]

29. listopadu 2011 v 21:21 | Nicole |  GG - Videos
Poslední věta v promu to vystihla. Nate to vyjádřil úplně přesně. Na YouTube pod promy je tolik komentář s tím, jak by to mohlo být a je opravdu zajímavé si je číst. U této epizody se mi líbí obě proma a až neuvěřitelně se na tenhle díl těším! Já vím, že to píšu pořád, ale je to prostě pravda...

5.10 Riding In Town Cars With Boys [Promo]

29. listopadu 2011 v 21:15 | Nicole |  GG - Videos
Strašně se omlouvám, ale vůbec nestíhám. Na nic jiného než na školu opravdu nemám čas. Gympl mi holt dává zabrat. Rychle přidám nová proma. Jako první tu mám promo spojedných států. Tak ten díl bude asi bomba. Dain, Chair a ještě ta bouračka do toho, to bude maso :) Ještě jsem neviděla včerejší díl, takže nerozumím kontextům, ale i tak se na mid-season finale strašně těším!

5.09 Rhodes To Perdition [Episode Preview]

25. listopadu 2011 v 15:26 | Nicole |  GG - Videos
Tento týden, byl pro mě hrozně plný. Vůbec jsem neměla čas. Teď ho mám, tak jdu přidávat. Jako první tu mám preview k následující epizodě :)

5.09 Rhodes To Perdition [Sneak Peek]

23. listopadu 2011 v 16:44 | Nicole |  GG - Videos
A první sneak peek k novém dílu už byl také zveřejněn. Je v něm Blair a Dorota, takže je skvělé. Leighton je úžasná herečka a postava Doroty je opravdu dobrá. Mám ráda ty její hlášky a jak ji pak Blair vždycky poučuje a opravuje :D Zato "Mr.Louis" mě leze na nervy víc a víc.

5.09 Rhodes To Perdition [Canadian Promo]

23. listopadu 2011 v 16:39 | Nicole |  GG - Videos
Tákže, tentokrát je to naopak. Promo spojenýc států je lepší než to kanadské. Za prvé tam chybí "with me" část. Ale zase tam miluju jak Nate řekne: "You stills love her, huh?" a Chuck na to: "I can't imagine the day i won't". To je boží. Opravdu se na ten díl strašně moc těším. Nejdřív ale shlédnu pondělní (čekám na titulky) a pak si srovnám souvislosti :) Opravdu úžasná proma! Ten díl bude bomba!

5.09 Rhodes To Perdition [Promo]

23. listopadu 2011 v 16:33 | Nicole |  GG - Videos
OMFG! Toto promo je Ú-Ž-A-S-N-É! Já se tak těším na ty Chair scény. Taky by se to toh mohl připlést Dan a byla bych maximálně spokojená :) Jestli se na toho promo nekouknete a pak shlídnete epizodu, budete opravdu překvapení, to vám můžu slíbit :D Opravdu skvělé promo!

5.08 All The Pretty Sources [Sneak Peek #2]

23. listopadu 2011 v 16:29 | Nicole |  GG - Videos
Včera se objevil ještě jeden sneak peek k epizidě co byla odvysílána v pondělí. Můžete v něm vidět Dana a Chucka v Empire Hotelu. O čem se ti dva asi můžou bavit? Zjistíte ve sneak peeku!

Nejoblíbenější knižní postava

22. listopadu 2011 v 18:10 | Nicole |  Téma týdne
Miluji čtení. Každý má svůj oblíbený literární žánr a každého baví něco jiného. Je jasný, že někomu se jedna kniha může strašně líbit a druhý prohlásí jak je špatná. Je to přirozené. Kdyby toto neexistovala, byla by na světě nuda. A s knížkou se samozřejmě liší i oblíbené postavy. Někdo má rád hrdiny, někdo je vysazený na padouchy, někomu zase výdycky přirostou k srdci postavy, o kterých toho moc nevíme. Je to opravdu různé. A jak jeto u mě?
Mě se líbí docela různorodé knihy a tím pádem se výrazně liší i charaktery mých oblíbených knižních postav. Udělejte to takhle - napíše vždycky oblíbenou knížku, k ní napíšu oblíbenou postavu a také odůvodnění. Upozorňuji vás, že u některých knih mám více oblíbenců. Tak pojďme na to:

Kniha: Harry Potter
Postavy: James Potter, Ron Weasley
Odůvodnění: V případě Jamese Pottera je to složitější. Miluji dobu Pobertů (tj. doba Harryho rodičů). J.K.Rowling nám toho o nich moc neřekla. Sice seo nich docela často mluví, ale jak to dříve vypadala, o tom nevíme skoro nic. Nicméně fanoušci sepisují fan-fiction povídky a musím říct, že každý si to představuje uplně jinak. Vraťme se ale k Jamesovi. On a Sirius Black jsou prostě úžasně napsaní. Byli to králové Bradavic - chytří, pěkní, drzí, talentovaní a oblíbení. Jamese mám ale raději, kvůli jeho zápalu do famfrpálu a vytrvalosti. Nevím jak více to vysvětlit.
Přejděme k Ronovi. Jelikož jak už jsem psala o Jamesovi toho víme více spíš z povídek, ze samotné tvorby J.K.R. jsem si nejvíce oblíbila Rona. Jeho tupost a hlášky mě opravdu baví. Začínaje tím, jak je netaktní, konče jeho dlouhým vedením. Je úžasné sledovat jak se vyvíjí a jak se vzhledem k začátkům změnil a dospěl.

Kniha: Vampire Academy
Postavy: Christian Ozera, Adrian Ivashkov
Důvody: Začněmě Christianem. Objevje se hned v prvním díle a já si ho hned podle Roseina popisu zamilovala. Je to ta nejsarkastičtější postava v knihách co jsem kdy četla. Vypravěčka knihy a zároveň hlavní postava Rose Hathaway (moje třetí oblíbená postava ságy) ale Christiana moc v oblibě nemá, takže toho o něm víme méňě než o dalších vedlejích postavách. Ale i tak patří mezi ty, o které jde v knize nejvíc. A já ho prostě miluju.
A na řadě je Adrian. Toho jsem nemilovala od popisu, ale od jeho první věty k knize ("Ahoj, malá dhampýrko."). Vlastně jsou si s Christianem docela podobní, ale ne ve všem. Adrian není sarkastický, spíš vtipný a přehnaně v pohodě (zvlášť když je pořád pod parou - omouvá ho to, že jinak by pociťoval šílenství éteru a to bychom nechtěli - pokud nechápete, nevadí). Je to takový egoistický, zazobaný frajírek, ale naprosto úžasný!

Kniha: Darren Shan
Postava: Darren Shan
Důvod: Tohle je snad jediná kniha, kde mám oblíbenou hlavní postavu. Tahle sága je plně super. Je geniálně promyšlená, na konci pochopíte co jaký mělo smysl a vše do sebe zapadne do nejmenších detailů. Opravdu chválím autora. Navíc, není to kniha pro dvanáctileté puberťačky. Vlastně je to docela drsná kniha a je spíš pro kluky. Je o upírech, ale ne o upírech typu Twilight. Tady jde o upíry, kteří nesmějí na slunce, pijí lidskou krev, zabíjejí a podobně. Navíc mě tu fascinuje hierarchie upířího světa. Většina postav v knize jsou dospělí (děti upířu skoro nejsou). Podle prvních třech knih byl natočen film, ale nekoukejte s na něj, je to kravina. Naprosto v něm zneuctili tuto pro mě skoro posvátnou ságu. A ještě jedna věc - série zkončí strašně. Je to sice geniální, ale hrozné. Já brečela. Není to smutné tím způsobem, že někdo umře. Vlastě umře, ale je smutné to jak....já nevím jak to vysvětlit. Prostě zkončí to tak nečekaně, že je to vlastně až neuvěřitelé. V životě bych nečekala takový zvrat...

Tak to byli moje tři nejoblíbenější ságy a postavy z nich. Určitě doporučuju přečíst. Pottera určtě znáte. Vampírská akademie se stává také celkem známou. Darrena málo kdo četl neboo něm vůbec slyšel a za to ho miluju ještě víc. Mám hrozně ráda, když se mi líbí něco, co ostatní neznají. Vím, článek je dlouhý a je to slátanina a omouvám se za překlepy, ale už nemám čas to po sobě číst.

100 epizod Gossip Girl!

22. listopadu 2011 v 16:05 | Nicole |  GG - News
Páni! Gossip Girl už brzy dosáhne hranice 100 epizod. 19.listopadu byla velká párty, právě na tuto počest. Na fotky z party se můžete podívat třeba TADY! Stá epizoda bude odvysílána 30.ledna a bude v ní královská svatba Blair a Louise. Tvůrci se domnívají, že to bude nejlepší, nejdramatičtější a nejdelší epizoda vůbec. Herci byli dokonce nuceni podepsat slib mlčenlivosti. Tvůrci také říkají, že nikdo nebude sklamán. A nejlepší zpráva na konec - uvažuje se o 6.sérii! Herci podepisovali smlouvu na 7 sérií, takže s tím by určitě problém nebyl. Dokonce Joshua Safran (producent), ředitelé CW a Peter Roth (ředitel Warner Bros) doufají, že se uskuteční další série. No, já jsem opravdu velmi zvědavá jak to nakonec dopadne. Samozřejmě doufám v další sezónu a v neposlední čadě se těším na stou epizodu.

5.08 All The Pretty Sources [Episode Preview]

19. listopadu 2011 v 15:48 | Nicole |  GG - Videos
Wow, tenhle týden se preview objevilo nějak brzo. Jsem za to samozřejmě ráda, ale docelamě to překvapilo. Už se no nový díl opravdu těším. Je tam dost nových scén!

5.08 All The Pretty Sources [Sneak Peek]

19. listopadu 2011 v 15:43 | Nicole |  GG - Videos
Objevil se nový sneak peek. Je v něm Blair a její družičky (tedy její bývalí poskoci). Uplně si pamatuju fotky z natáčení, když měla Leighton jako Blair tenhle outfit. Jsem tak ráda, že to není další Diana/Nate sneak peek.

5.10 Riding In Town Cars With Boys

17. listopadu 2011 v 16:56 | Nicole |  GG - S5 Stills
Mám tu nové stills! Jsou opravdu zajímavé (omlouvám se, ale jiné slovo mi na to prostě nesedí). Jasné je jedno, dočkáme se asi dojemné Chair scény. A bude jí předcháze Dair scéna! Jsem opravdu ráda, že se konečně objevili stills kde není Diana. Já ji prosě nemám ráda.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming 5th season - November 14th

17. listopadu 2011 v 16:38 | Nicole |  GG - S5 On the set
Vážně se omlouvám. Jdu na novinky. Mám tu naprosto úžasné fotky z natáčení. Jsou z 14.listopadu. Je tam Blair ve svatebních šatech a vypadá to, že je na útěku! Na fotkách ale není jen Leighton, ale i Penn a Chace. A vlastně ještě Michelle Trachtenberg, představitelka Georginy. A pozor! Milo je zpátky. Víte přece kdo je Milo, ne?! Georginin syn o kterém tvrdila že ho má s Danem. OMG já z té Blair nemůžu. Leighton tam vypadá tak úžasně, má dokonalé vlasy!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com