Říjen 2011

Design 0.6

31. října 2011 v 21:01 | Nicole |  Designy
A konečeně současný dess. DŮLEŽITÉ - obrázek v záhlaví jsem nedělala já. Našla jsem ho na internetu. Bohužel nebyl uveden tvůrce, jen je tam napsána přezdívka. Takže pozorňuji, že to není moje tvorba. Původně jsem chtěla udělat nějaký Halloweenský dess, ale nenašla sem vhodný obrázek a docela jsem spěchala a tenhle mi přišel nejvhodnější. Ten blend jsem si opravdu zamilovala. Nicméně aspoň že se mi podařilo splnit co jsem chtěla od začátku a to výběr barev. Opravdu by mě zajímavy vaše názory. Budu ráda, když napíšete.

Design 0.5

31. října 2011 v 20:56 | Nicole |  Designy
Ano, tento design tu byl až do dneška. Byl o poznání lepší než ten předchozí. Opravdu, líbí se mi v porovnní s tím předchozím o více jak 100%. Byl s Gossip Girl. Ani nevím, proč jsem zvolila oranžovou a tak výraznou barvu. Vlastně jsem tvořila a toto z toho vzniklo. No, byl tu více jak dva měsíce a včera večer jsem si řekla, že to chce změnu. Takže tady máte dess,co tu byl do dneška.

Design 0.4

31. října 2011 v 20:52 | Nicole |  Designy
Takže, udělala jsem nový dess a zjistila jsem, že mi tu o nich chybí info. Tehnle tubyl jen provizroně, nebyl vůbec propacovaný a vůbec se mi nelíbil. A byl tu jeden týden, nebonějak tak. Je na něm The Glee Project. O prázdninách jsem tuto soutěž žrala... No nic víc třeba rozepisovat. Já dělám jakoby tu tento "dess" vůbec nebyl...

Avatars 2.1

30. října 2011 v 20:32 | Nicole |  Avatars by me
Ahojte, omlouvám se, ale kromě tohoto už dneska nic dalšího nepřidám. Žádný Halloweenský program taky nebude... Možná ale brzo bude nový dess. Ještě si to rozmyslím. Každopádně tady jsou ase nějaké avatary. Udělala jsem je na začátku letních prýdnin, takže jsou už pár měsíců staré. Je jich klasicky 15. Najdete na nich hlavně Leighton Meester, ale je tam i Blake Lively, Selena Gomez, Jennifer Stone, Miley Cyrus, Justin Bieber, Kesha a Emily Osment.


Filming 5th season - October 28th

29. října 2011 v 15:28 | Nicole |  GG - S5 On the set
A ještě tu mám fotky ze včerejška. Je jich skoro 100. Před kameru se postavila jen Leighton. Ten Blairovskej outfit se mi nelíbí. Zato na těch prvních fotkách, kde Leighton přichází nebo odchází z natáčení se mi Leigh líbí. Sluší jí to. Více pod perexem...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming 5th season - October 26th

29. října 2011 v 15:17 | Nicole |  GG - S5 On the set
Ahote, máme rodinnou oslavu. Hrozná nuda! Tak jdu něco přidat, než si všmnou, že jsem se zašilak počítači. Začínám fotkami z natáčení. Tyhle jsou z 26.října. Natáčení se zúčastnila Leighton, Ed a představitelka Beatrice (promiňte, na jméno si nemůžu vzpomenout). A ještě je tam představitelka Penelope. Ta scéna bude opravdu zajímavá. Napadají mě 3 možnosti. Buď dala Beatrice Blair zatknout a Chuck to vidí. Nebo ji dal Blair zatknout Chuck. A poslední co mě napadá je, že je to další z Blairřiných snů. No uvidíme. Fotek bohužel moc není.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

5.06 I Am Number Nine [Canadian Promo]

27. října 2011 v 11:27 | Nicole |  GG - Videos
No, opět musím říct, že k tumuto dílu se mi líbí obě proma. Ikdyž v tomhle je víc scén a je i delší. Musím říct, že ta tenhle díl se strašně těším. Bude se vysílat až 7.listopadu. Teď je asi týdenní pauza.

5.06 I Am Number Nine [Promo]

27. října 2011 v 11:22 | Nicole |  GG - Videos
Takže, mámtu nové promo. Jsem tak ráda, že tam jde o Blair. Už mě osudy Sereny, Natea nebo třeba Charlie vážně nebaví. Ale to je každého věc. No, pamatuju si tyhle fotky z natáčení. Myslím, že tento díl bude dost vtipný :) Těším se!

5.07 The Big Sleep No More [episode stills]

27. října 2011 v 11:17 | Nicole |  GG - S5 Stills
Objevili se nové stills! Je jich jen 9. Jsou k nové (sedmé) epizodě. Na fotkách najdeme Serenu, Dianu, Natea a Charlie. Bohužel žádná Blair, žádný Chuck ani žádný Dan. No, uvidíme, jestli se neobjeví ještě nějaké další fotky...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming 5th season - October 25th

27. října 2011 v 11:10 | Nicole |  GG - S5 On the set
A nejspíš zatím poslední fotky z natáčení (pokud se nějaké neobjevili dneska, radši to půjdu zkontrolovat). Bylo jich kolem 300, takže jsem provedla výcuc. Neměla jsem na to, uložit je všechny. Natáčení se zúčastnili Blake, Penn, Leighton, Ed, Kelly, Matthew a představitelka Beatrice. Leighton má stejné oblečení, co měla na natáčení den předtím. Musím říct, že házela skvělé ksichtíky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming 5th season - October 24th

27. října 2011 v 11:04 | Nicole |  GG - S5 On the set
Já vím, já vím. Klidně na mě křičte, zasloužím si to. Jsem hrozná. Naslibuju tolik věcí a vůbec je nesplním... Ale když jsem teď na netu, tak jsem na Flickru. Nějak mě to tam chytlo... Ale k věci. Nejdřív přidám fotky z natáčení. Jsou z pondělí. Natáčeli Leighton, Ed a představitelka Beatrice. Leighton to strašně slušelo. Jsem na tu scénu moc zvědavá...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

5.05 The Fasting and The Furious [Sneak Peek]

23. října 2011 v 14:49 | Nicole |  GG - Videos
A mám tu i nový sneak peek. Je v něm Chuck a nová postava. Jestli je epizodní nebo na více dílů, tak to zatím netuším. Ale bude to určitě ještě zajímavé.

5.05 The Fasting and The Furious [Episode Preview]

23. října 2011 v 14:47 | Nicole |  GG - Videos
Ahojte, omluvám se že jsem tu nebyla. Teď bych to snad mohla napravit. Nevím jak vy,ale naše škola má prázdniny celý týden. Moje nejlepší kámoška bohužel ne :( Takže dopoledne budu přidávat. Ale k článku - objevilo se nové preview. Jsou tam kousky nových scén.

5.06 I Am Number Nine [episode stills]

19. října 2011 v 15:17 | Nicole |  GG - S5 Stills
Objevili se nové stills. Zatím je jich pouze 7, ale žekla bych, že je velmi pravděpodobné, že se jich časem objeví více. Jinak hned jak jsem uvidělanázev této epizdy, tak jsem si vzpoměla na film I Am Number Four (Jsem číslo 4), kde hraje Alex Pettyfer a Dianna Agron :D Stills vypadají zajímavě. Ta Diana Payne (kterou hraje Elizabeth Hurley)mě tak hrozně štve. No co nadělám. Opravdu se mi tam ale nelíbí šaty Blair. Nevím, mě příjdou divný. Ale co nejde o šaty,ale o děj.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jak to bylo, je a bude

19. října 2011 v 15:07 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Takže asi bych vám měla objasnit, jak to tu bude vypadat. Začnu tím, proč jsem tu nebyla. Takže, v pondělí jsme byli v Praze. Musela jsem vstávat už ve čtyři ráno. Ve čtvrt na šest mi totiž jel autobus do školy. Ze Svitav jsme vyjeli v šest. Jakmile jsme dojeli do Prahy, tak jsme šli do Národní knihovny a do Muzea J.A. Komenského. A pak jsme na 2 hodiny měli rozchod. To bylo super, byli jsme s kámoškama na pizze a 4x jsme meli načerno tamvají :D Pak jsme šli na prohídku Národního divadla. No a už byl večer a v 19:00 nám začínalo divadlo. Šli jsme na představení Revizor o Stavovského divadla. To zkončilo někdy o půl 11. Asi o hodinu později jsme vyjeli z Prahy. Musím říct, že nohy mě z podpadků pekelně bolely. Ke škole jsme přijeli kolem 2:00 a já musela ještě dojet do našeho města. Takže jsem šla spát kolem třetí. Ráno jsem vstávala v šest a musela jít do školy (ne, volno nám nedali!). Ve škole nás bylo 9 (z 26 chápete to?!). Kolem 10 a 11 přišli asi 4 lidi jinak si ti parchanti zůstali doma. Mě teda mamka nenechala. Když jsem odpoledna přijela, tak jsem okamžitě zalehla a dospávala tu ztrátu, takže jsem se sem nedostala. Navíc jsem se musela učit. A dneska? Sice už jsem ze školy doma. Ale večer mám volejbal, kterej stejně asi nestihnu. Zítra totiž píšem dost písemek a v pátek taky. Navíc jsem pořád unavená a nevyspalá. Ještě přidám jeden článek a pro dnešek konec. A dzítra tu myslím taky moc nebudu,ještě nevím.
Jinak dneska jsme byli na tři hodiny ve Zvláštní škole ve Svitavách. Bylo to tam vážně... nevím jak to napsat. Měla jsem z toho tak rozpolcené pocity. Bylo to fakt zajímavé, vidět, jak to tam chodí a tak.