Březen 2011

Nová rubrika o Superstar? Ano nebo ne?

31. března 2011 v 19:08 | Nicole |  Oznámení a moje keci


Zdravím! Víte, teď jak nejsou novinky ni o TSLoD ani o Gossip Girl, tak je to hrozný. Vím, že o TSLoD s novinkami už ani počítat nemůžu. Každopádně nový díl GG uvidíme (už) 18.dubna. Ale, nebaví mě přidávání jen starých věcí.... Chtěla bych přidávat i nějaké novinky. A myslím, že se tu začnu věnovat Superstar. Bailo by mě přidávat články, ankety videa za zkulisí, jednotlivá vystoupení a zajímalo by mě, jak to vidíte vy. Jaké máte favority a podobně. Chci od vás jediné - radu. Mám tento pro někoho možná šílený nápad uskutečnit?

1.11 seaHarmony [episode stills]

31. března 2011 v 16:58 | Nicole |  TSLOD S1 - Stills
Mám tu ještě jedny stills. Je jich o dvě víc, tedy 8. Cody se tady snaží chovat podle výsledků Baileyina testu, na který ale ona odpověděla z legrace. Zack a London se snaží dát dohromady slečnu Tutveilerovou a pana Mosebyho, skoro se jim to povede :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

1.10 Boo You [episode stills]

31. března 2011 v 16:39 | Nicole |  TSLOD S1 - Stills
Ahoj, vím, že jsem hrozná a že jsem uě dlouho nic pořádnýho nepřidala. Tak jsem tu aspoň zase s nějakýma stillskama. Tentokrát k TSLoD. V tomhle díle se Kirby nakonec úspěšně pokouší dodělat si maturitu a London s Woodyho pomocí několikrát pěkně napálí Bailey v přímém přenosu. Fotek bohužel jen 6.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Promo, New Scenes

30. března 2011 v 16:09 | Nicole |  GG - Videos
Objevila se taková dvojreklama, která zahrnuje nejen Gossip Girl, ale i 90210. Je tam pár nových záběrů, tak se mrkněte. Kromě nich si tam můžeme připomenout i pár starších.

4.18 The Kids Stay In The Picture [Extended Promo]

30. března 2011 v 16:03 | Nicole |  GG - Videos
Ahoj. Jsem hrozná, no jo, já to vím. Dneska jsme byli se školou v Brně na nějaké výstavě šutrů a pak sme měli rozchod, no to byla prdel :))) Dneska ale něco přidám. Konečně je aspoň nějaká novinka k Gossip Girl. Objevilo se rozšířené promo k následujícímu dílu. Musím říct, že už se děsně těším. Už víme, kdo je ona záhádná blondýna. Je to sestřanice Sereny, dcera Lilyiny sestry Carol, která se v promu na pár vteřin objeví taky.Wow, že by se Vanessa a Chuck zase tak nějak spojili. A Blair že změnl polibek s Danem? Uvidíme!

Promoshoot #10

28. března 2011 v 16:55 | Nicole |  GG - S1 Promos
Tákže, musím říct, jsem fakt ráda, že tohle jsou poslední fotky, co k první sérii přidám. Už to mám kompletní, jedn pak někdy dodám seriál bez titulků, pokud ted tu rubriku nesmažu, příjde mi, že je dost nanic. Ale k shootu. Jsou jen dvě fotka, jedna se Serenou a jedna s Blair. Škoda těch tagů, fotky jsou pěkný!

imagebam.com imagebam.com

Promoshoot #9

28. března 2011 v 16:51 | Nicole |  GG - S1 Promos
Mám tu předposlední shoot k zahajující sérii. Je celkem hezkej. Sluší to tam všem. Jen mě štve, že se v těch shootech zapomíná na Vanessu. Líbí se mi, jak je to zpracováno, jak tam je každý zvlášť. Jediný, co mě štve je kvalita. Třeba u té samostatné Jenny,no to je hrůza!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Promoshoot #8

28. března 2011 v 16:44 | Nicole |  GG - S1 Promos
Z dalšího shootu který má být k této sérii jsem docela zmatená. Víte, podle mě je to spíš ke 3.sérii, ale nechám to u první. Ale vážně Blair a kluci tam fakt vypadají jako spíš ve třetí sezóně než k té první, i Vanessa, která má v season 1 ktarší vlasy. No nevím no :( Ale sluší jim to!

imagebam.com imagebam.com

Promoshoot #7

28. března 2011 v 16:37 | Nicole |  GG - S1 Promos
Ahoj. Fakt se omlouvám, ale vůbec teď nemám čas a novinky teda taky nic moc..... Takže, přidávám ještě promoshooty k 1 sérii, protože e tu nemám všechny. Tehle je s Blake, Edem, Pennem a Chacem. Všem to tam strašně sluší. Miluju tenhle shoot!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diplomky za bleskovku 0.1

26. března 2011 v 18:53 | Nicole |  Odměny za soutěže
Ahoj. Sorry, že jsem tu dnes nebyla. Něco jsem přidala na můj druhý nový blog - nayarivera.blog.cz, ale aspoň jsem dneska dodělala ty diplomy za 1.bleskovku. Než jsem uzavřela komentáře, zúčastnilo se vás 12, mockrát děkuju. Diplomky jsou pod sebou seřazené podle toho jak jste byli rychlí :) No, řekněmě některé se povedly méně a některé více.Omlouvám se za tak trohu zkomolená jména, v žádném z těch hezčích fontů nešly srdíčka a podobně :( Ještě jednou děkuju za účast! Více jich je pod perexem....


Další blog, ne a jdu dělat diplomky

25. března 2011 v 18:15 | Nicole |  Oznámení a moje keci

Zduř! Tákže už jsem zase zalořilanovej blog. Já vám co si říkáte: Ježiš už zase, zaloří 1000 blogů a na každém vydrží maximálně 3 dny. Tentokrát jsem si vybralajednu celebritu o které jsem ještě před půl rokem vůbec nevěděla. Tou celebritou je Naya Rivera. Hraje a zpívá v Glee. Má úžasnej hlas a skvěle hraje. V první sérii moc nebyla, ale teď v druhé je docela často, škoda, že tam nemá tolik prostoru jako třeba Lea Michele nebo Dianna Agron. No každopádně, pokud se chcete podívat, tak adresa je nayarivera.blog.cz. Je to tam ještě takové rozdělané. Mám tam jen pár článků a dočasný dess. No a abych se dostala k druhé části tohohle ozmanu - jdu dělat diplomky za bleskovku. Někteří z vás mi nenapsali s čím chtějí diplom,ale už jsem jim psala. Jinak děkuju za účast, večer tu budu.
Zatím XOXO Nicole

2.11 The Magnificent Archibalds [episode stills]

25. března 2011 v 15:36 | Nicole |  GG - S2 Stills
V tomto díle se zase objevuje Harold Waldorf. Jenny se vrací domů a usmiřuje se s Vanessou. Ta ale ze žárlivosti sebere dopis od Natea adresovaný právě Jenny.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2.10 Bonfire of the Vanity [episode stills]

25. března 2011 v 15:19 | Nicole |  GG - S2 Stills
Zase přidám nějaké straší stillsky. V tomt dílu měla Blair narozeniny a taky se tam objevuje přítel její matky a otec Aarona v jednom - Cyrus Rose. Fotek je jen 10, škoda.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming 4 season 24/3/2011

25. března 2011 v 15:08 | Nicole |  GG - S4 On the set
Ahoj. Jsem fakt ráda, že jsou novinky. Objevili se fotky z natáčení ze včerejška. Byla tam jen Blake, ale slušelo jí to. A natáčelo dokonce na ostrově Santa Monica. Fotek je hodně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2.09 There Might Be Blood [episode stills]

24. března 2011 v 17:26 | Nicole |  GG - S2 Stills
Zdarec! Tak novinky zase nic moc nejsou. Vím, že nadávám, když jich je moc a nestíhám, ale takovýhle mrto mi taky vadí. Proto, že jsem včera ani v úterý nic nepřidala, tak tumám aspoň nějaký stills, to víte, doplňuju. Tenhle díl si pamatuju. Jenny zkazila oslavu Lily a Barta a s Agnes si tam uspořádali módní přehlídku a nakonec se ještě líbala s Natem. A je to právě Jenny, kterou můžeme vidět na většině fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com