Únor 2011

The Suite Life on Deck [Graduation pictures]

28. února 2011 v 18:55 | Nicole |  TSLOD-Other videos
Zdarec. Na You Tube jsem nšla video, kde můžete shlédnou pár fotek z posledního dílu. Ach jo , já nechci aby to zkončilo :(

Tak už to mám za sebou

28. února 2011 v 18:09 | Nicole |  Oznámení a moje keci

Tak jsem doma. Lidi radím vám, na přijímačky na nečisto se vyserte! Je to strašný, hlavně matika. Tvl, byl to naprostěj děs. Aspoň, že jsem tam znala jednu holku. Ještě na 4 hodiny a kámoška onemocněla, tak sem tam byla sama, katastrofa! Možná se za chvíli vrhnu na novinky, ještě se uvidí!
Zatím XOXO N.

The Suite Life Movie [Extra Gemini Project]

28. února 2011 v 11:20 | Nicole |  TSLOD:The Movie
Tak ještě naposledy zdrvím lidi. Wow, já jsem vystresovaná, že se můžu zbláznit. A s tím já normálně problémy nemám, já to vždycky úspěšně potlačím....Každopádně je tu nové viedo k The Suite Life Movie. Je uplně úžasné. Musela jsem siho pouštět 4x než jsem se vzpamatovala. Teda, já se na to těším, že se snad počůrám (jen vtip!). Určitě se koukněte!!!! Je to skvělý!

Příjmačky nanečisto

28. února 2011 v 10:22 | Nicole |  Oznámení a moje keci

Ahoj lidi! Možná se divíteproč tu jsem v pondělí dopoledne. Důvod jeten, že dneska píšu přijímačky nanečisto. Měla jsem je psát s kámoškou, která mi ráno volala, že má telotu a neede, takže super :( Rodiče mě nechali doma, protože jsme zas dneska měli ve škole psát miliardu písemek, tak abych se soustředila jen na ty příjmačky. Jasně, jsou nanečisto a neáleží na nich, ale jde o to si to zkusit. Tak jsem prost doma. Odpolednu tu budu, slibuju!
XOXO Nicole

Návševnost (21.2.2011 - 27.2.2011)

28. února 2011 v 9:58 | Nicole |  Návštěvnost
Rozhodla jsem se, že budu přidávat i návštěvnost. Tak ady je první. No, tenhle týden jsem moc nepřidávala....

Návštevnost za minulý týden (21.2. 2011 - 27.2. 2011):
Pondělí: 27
Úterý: 23
Středa: 23
Čtvrtek: 19
Pátek: 33
Sobota: 21
Neděle: 20

Celkem:1661.12 - Maminka a Swami

27. února 2011 v 20:05 | Nicole
Washek nahrál na YouTuve včerejší díl Sladkého života na moři. Tenhle je skvělý. Jak můžete slyšet, Padmu dabuje Pavlína Ditrtová (dabuje Miley Cyrus jako Miley Stewart v Hannah Montana nebo Demi Lovato jako Sonny Munroe v seriálu Sonny ve velkém světě). V tomhle díle neuvidíme Debby (Bailey).

Vyhodnocení kontroly affs!

27. února 2011 v 17:57 | Nicole
Zdravím! Uplně jsem zapoměla vyodnotit kontrolu sbéček. Tak se na tu vrhnu teď. Kontrola probíhala myslím docela dlouho, takže kdo sem chodím, měl dost času se zapsat. Zahájena byla 8.února a dneska už je 27.února, takže času bylo opravdu dost. Ze všech 11 sbéček se vás zapsalo 8, ponechám si vás ale 10, protože Anet má pozastaveno. Dále TeSs, od prosince nepřidávala, nevím jak to mám brát, takže prostě mažu. Pokud to hle čteš a chceš zústat affs, napiš. No a nakonec eS., ta je na blogu normálně aktivní. Naposledy přidala teda 14.února, ale jinak bylo předtím vše ok, tak tě mažu. Promiň, ale kontrola je kontrola :( Tak už to nebudu prodlužovat a tady to je:

ZAPSALI SE A TEDY ZÚSTÁVAJÍ:
Washek
♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥
Jájinkáá..♥..:-*
♥Nia♥
Bailey_Pickett
Pája :D
Zwonda
Spyro

NEZAPSALI SE, ALE MAJÍ POZASTAVENO - ZÚSTÁVAJÍ:
Anet

NEZAPSALI SE, MAŽU (SORRY):
TeSs
eS.

Pokud máte nějaký dotaz, nebo s něčím nesouhlasíte, nebo cokoliv jiného, napište!

Za chvíli do divadla....

27. února 2011 v 14:31 | Nicole |  Oznámení a moje keciZdarec! Vím, poslední dobou to tu dost šmelím, ale mám k tomu svý důvody a hlavně je nedostatek času. Dnes bych tu měla být večer. Za chvíli totiž odjíždím do divadla na Babičky. Samozřejmě vím zhruba děj, ale ikdyž jsme to měli jako povinou četbu, tak jsem zkončila na straně 16. Není čemu se divit, když Němcová na pěti stránkách popisuje, jakej má babička šátek. Jinak včerejší kino bylo skvělý. Bylo to vážně drsný, opravdu silnej příběh. Teď už teda jdu, tak se mějte a "uvidíme" se večer!
XOXO Nicole

Cole Short and Funny Happy Birthday Wishes To Victoria Justice

26. února 2011 v 18:11 | Nicole |  Cole a Dylan Sprouse
AHoj. Jsem tu jen na skok s jedním videem ve kterém je Cole Sprouse. Možná víte, že Sprousčata byli na narozeninové party Victorie Justice. Popstar magazine zveřejnil video, kde různé celebrity přejí Victorii všechno nejlepší a Cole je jedním z nich. Colea tam můžeme vidět asi od 0:32 a jeho přání je vážně dost originální a naprosto vyčerpávající :))))) Koukněte se, Cole je opravdu strašně vtipnej!! :-D Já jsem se mohla umlátit smíchy :) Ale teda musím říct, že mu to tam moc sluší. Je tam fakt sexy! :)
_

1.05 - Showgirls [episode stills]

25. února 2011 v 21:55 | Nicole |  TSLOD S1 - Stills
Dodělám zase pár věcí. Tady jsou stills k pátému díle Sladkého života na moři. Jsou skvělé. Tenhle díl mám celkem ráda. A je i celkem dost stills.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming 4 season 24/2/2011

25. února 2011 v 19:33 | Nicole |  GG - S4 On the set
Tak jsem tu zatím jen s jednou věcí. Jsou to fotky z atáčení Gossip Girl. Natáčelo se včera a zúčastnili se Chace, Leighton a Ed. Každý natáčel myslím samostatně. Nechcou se mi ukládat všechny fotky, takže zbytek najdete na youknowyouloveme.org .Tak já zatím letím!!!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Později :(((

25. února 2011 v 17:36 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Hele lidi, nevím proč, ale prostě mi nejde pracovat s ImageBam.com, a protože přes něj ukládám fotky, tak to pochopitelně nyní nebude. Tak se nezlobte, ale novinky přidám později :(

Raise Your Glass :))

25. února 2011 v 17:08 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Zdravím! Tak, protože teď mám chvilku čas, jdu něco přidat. Moc toho nebude, ale večer sem ještě zaskočím a dodělám co nestihnu. Jinak, jsem fakt ráda, že je konečně pátek. Do kina jedu až zejtra. Jedem s kámoškou a a ještě dalšíma lidma. Budou nás 2 auta, jedem na ten českej film Nevinnost. Já to zas určitě nepochopim :)

Proč a nová úprava blog.cz.....

24. února 2011 v 21:56 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Hi! Omlouvám se, dneska jsem tmu teda moc nedala. No co se dá dělat :( Zítra toho snad přidám víc, teda pokud nepojedu do kina (sme se tak napůl domluvili :D). Budou to nějaký nový díly, asi hlášky z Přátel. No a dál se ještě uvidí, jaký novinky se objeví :) Teď asi půjdu poslouchat písničky, tak dobrou!!

The Kings Of Appletown [Trailer]

24. února 2011 v 21:48 | Nicole |  Cole a Dylan Sprouse
Ještě přidám jednu věc, aby byli aspoň dvě. Možná víte, že Sprousčata mají i film, který se jmenuje The Kings Of Appletown. Já teda vím jen o čem to je, ale nic moc ne. Možná bych si to měla zjistit, no. Každopádně tady je trailer k tomuto filmu. Mám tu i takovou třešničku - Dylan si klůli této roli musel obarvit vlasy na hnědo. Jak mu to sluší už posuďte sami!
EDIT:Oficiální, v lepší kvalitě bohužel nejde vložit, I'm sorry!