Říjen 2010

Maybe new dess?

27. října 2010 v 11:52 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Takže, tento design je tu už celkem dost dlouho, takže mě napadlo, že bych si někde objednala nový. Chcete? Pokud máte návrhy s čím, taky písněte. Já totiž nevím s čím ho mám nechat udělat teď. No prostě pokud máte nápady, napište je do komntářů. Já si vyberu a objednám. Tak mi pomožte a navrhujte!

Další prosba....

27. října 2010 v 11:48 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Ahojte jsem tu jen na skok a to s další prosbou. U Jájinky jsem se přihlásila do SONP (soutěž o nejlepší píseň). Jsem tam s A Different Side Of Me od Allstar Weekend, což je opravdu úžasná písnička. Pokud ji neznáte, poslechněte si ji! No, takže byla bych ráda, kdyby jste mi hlasovali TADY!!! Stačí dole v anketě hlasovat pro A Different Side Of Me. Díky moc. Stačí písnout a ráda oplatím!

Cole and Dylan on place

26. října 2010 v 18:52 | Nicole |  TSLOD:The Movie
A ještě je tu (se spožděním) fotka přímo z placu natáčení The suite life on deck:The Movie. Je na ní Cole i Dylan, ikdyž na fotce moc vidět nejsou, tak se mi stejně moc líbí!


4.07 War and the Roses - Canadian Promo

26. října 2010 v 18:45 | Nicole |  GG - Videos
No a nyní je tu kanadské úžasné promo, kde jsou uplně jiné scény než v klasickém CWáckém. No opravdu se moc těším. Hlavně na Chucka a Blair :D Fakt - ale ještě jsem neviděla ani Easy J, ale co nejdříve se na to mrknu, slibuju!


4.07 War and the Roses - Promo

26. října 2010 v 18:38 | Nicole |  GG - Videos
Ahojte lidičky. Dneska tu pro vás mám pár novinek. Ale prosím o hlásky TADY! Jak jsem včera psala jsem v SONC s Leighton Meester. Díky moc. Nu a teď k článku. Včera byl odvysílán nový díl GG, který se jmenuje Easy J. No a tak tu máme nové promo k díly War and the Roses. Moc se těším a už se nemůžu dočkat příštího týdne. Mimochodem jak se těšíte na prázdniny?


Prosbička....

25. října 2010 v 21:32 | Emma |  Oznámení a moje keci
Ahojky! Potřebuju vás poprosit o jednu věc. Přihlásila jsem se do SONC s Leighton Meester. Soutěž probíhá u mého sbéčka washka. Byla bych moc ráda, kdyby jste pro mě hlasovali TADY!!! Mockrát vám děkuju, pokud pro mě hlásnete. Doufám, že se mi podaří postoupit alespoň do dalšího kola. No doufejme! Tak pokud možno hlasujte a opravdu děkuju, pokud tak učiníte.

Filming 4 season 22/10/2010

25. října 2010 v 18:58 | Emma |  GG - S4 On the set
Takže ahojky! Nemám co dělat, tak jdu už přidat ty fotenky z natáčení z pátku. No doufám, že se vám budou líbit. Jinak toho dneska asi moc nového nebude. Promiňte, ale teď mám poslední dobou strašně málo času. No na fotkách mají všichni stejné oblečení jako ze středy. Tedy i na těchto fotkách má Leigh úžasný outfit. Na fotkách je společně s Pennem. Dále můžeme vidět jejího pejska.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatars 0.2

24. října 2010 v 16:20 | Nicole |  Avatars by me
Tady mám další šestku avatarů, které jsou od mě. Jsou to už ne zase tak moc staré jako byly ty předchozí. No ja vím, nejsou nic moc, ale i tak. Prostě co jsem si vytvořila, to mám a taky to budu používat...


Avatars 0.1

24. října 2010 v 16:11 | Nicole |  Avatars by me
Tak dlouho jsem váhala, jestli to sem mám nebo nemám dát, ale nakonec jsem si řekla, že jo. No mám tu moje uplně první avatary. Vytvořila jsem je už před dlouhou dobou a já nemám na grafiku absolutně žádý talent. Nejhorší je ten s Jenny a Blair. No co nadělám. Budu sem postupně přidávat další a další avatry, které jsem vytvořila já a doufám, že se budou zlepšovat!


4.08 Juliet Doesn't Live Here Anymore [episode stills]

24. října 2010 v 15:09 | Nicole |  GG - S4 Stills
No nic. Jsem na Facebooku a nudím se. Ven jít nemůžu, protože musím hlídat sestru, takže jdu něco přidávat. Mám tu už od pátku slibované nové stillsky s novému dílu. Opět se tam bude odehrávat nějaká velká společenská událost a dost se těším. Podle stillsek to bude dost dobrý díl. No uvidíme. Takže tady je máte...

EDIT: No a k těmto stillskám je tu taky nová fotka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jak to bude dnes a zítra?

23. října 2010 v 19:03 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Zdravím vás a mám tu pro vás oznam. Dneska jsem tu nebyla a ani nebudu a zítra? Popravdě, nevím. Když nepůjdu ven nebo někam nepojedeme, měla bych tu být. Ale jinak? Ne! Takže uvidíme, vy i já. Tak se dneska mějte a pěkný víkend!
You know you love me! XOXO Nicole

Změna přezdívky

22. října 2010 v 18:30 | Nicole |  Oznámení a moje keci
Fajn lidi, právě jsem se definitivně rozhodla. Přezdívku si měním. A budu (jako už jsem psala) Nicole. Takže prosím Sbéčka, aby se nelekali. Vše zůstává stejně, jen přezdívka se mění. Omlouvám se za komplikace a prosím aby jste si mě změnili i u sebe na blogu. Díky moc a doufám, že v tom nebudou moc velké zmatky :D Takže odteď už jen Nicole.
You know you love me! XOXO Nicole

Filming 4 season 20/10/2010

22. října 2010 v 18:13 | Emma |  GG - S4 On the set
Tak nyní jsou tu fotky z natáčení ze středy. Moc se mi líbí outfit Leighton. Já totiž miluju čepice, takže vždycky když má někdo čepici, tak má u mě velké plus. No natáčení se zůšastnila Leighton, Blake, Penn a taky ten herec, co hrál ve tšetí sérii Damiena (drogového dealera, později přítele Jenny). Nejspíš, tedy podle mě se bude jednat o další ďábeslý plán Blair.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Novinky....za chvíli!

22. října 2010 v 15:04 | Emma |  Oznámení a moje keci
Zdravím všechny! Za prvé se chci omluvit za včerejšek. Neměla jsem absolutně čas a na kompl jsem se prostě nedostala. No dnes jsou na řadě nějaké ty novinky. Mám fotku z natáčení TSLOD:The Movie, taky fotky z natáčení Gossip Girl a ještě víc. Nad přezdívkou stále uvažuju, ale nejspíš se opravdu změní na Nicole! Tak ale nejdříve upravím stillsky u dílu 4.07 (Gossip Girl), protože nejsou moc velké a kvalitní a už se objevili lepší. A ještě jedna skvělá novinka! Mám i stillsky k díly 4.08!!! Tak to vše už za chvíli...XOXO Emma

My nick......

20. října 2010 v 17:10 | Emma |  Oznámení a moje keci
Takže lidi, rozhoduju se nad tím, jestli si mám změnit přezdívku a nevím. Jméno Emma je moc častý, tak aby se to nějak nepletlo. Taky bych do toho chtěla nějak moje jméno. Jmenuju se Nikola a teď se mi moc líbí přezdívka Nicole - myslíte, že je to dobrý nápad? Jestli máte návrh na můj novej nick, tak klidně napište...budu vám vděčná. Díky!