Duben 2010

Plán -1.května 2010

30. dubna 2010 v 19:30 | Emma |  Oznámení a moje keci
Mám tu ještě ten plán:
-TSLOD-popisky
-TSL-popisky
-2 díly HM
-proma k WOWP

Tak já už vážně jdu.XOXO
Emma

Čarodky,takže končím

30. dubna 2010 v 19:23 | Emma |  Oznámení a moje keci
Zdravím ještě jednou lidi.Omlouvám se ale nestihnu už ani Another Cinderella Story a odkládá to na neurčito.Zírta toho asi taky moc nepřidám.Je 1.května takže se nezapomeňtě na Disney Channel dívat na Starstruck ve kterém uvidíte Sterling Knight,Danielle Campbell,Chelsea Staub a další.Doufám,že mě dneska neupálí-ne to byl vtip.Takže já už jenom napíšu plán na zítřek a mizím.XOXO
Emma

I have no time.........

30. dubna 2010 v 17:16 | Emma |  Oznámení a moje keci
Ahoj.Moc se omlouvám,že nestihnu udělat to,co jsem včera napsala,že možná udělám.Stihnu jen plán,co jsem určitě chtěla zvládnout.Takže ještě Another Cinderella Story a už je to všechno-možná stihnu ještě jeden díl HM,ale nwm.Nic radši neslibuju.Zítra udělám T-Music chart za včerejšek,protože to fakt už nestihnu a taky TSL a alepsoň 2 díly ???(ještě nwm čeho).Nestíhám hlavně proto,že jsou čarodky a musím pořád něco chystat na večer.Ségra s mamkou a ségřinejma kámoškama který jsou dvojčata vyrábějí čarodku aby jsme měli co pánit-sice bych radši spálila náš učitelskej sbor,ale tak co ne.Už jen rok a nějaký 2 měsíce na základce a pak......Adios!Tak se mějte a užiijte si čarodky!!!XOXO.
Emma

WOWP-2x02-Pozor vlk!

30. dubna 2010 v 17:06 | Emma
Jako obvykle bezva díl.V téhle epizodě to Selena(Alex) moc sluší!WOWP-2x01-Chytrokalhoty

30. dubna 2010 v 17:01 | Emma
skvělej díl.Jak má Alex ty kostlivý nohy a Harper si myslí,že to jsou punčocháče-LOL!
WOWP-1x06-Tatínkova holčička

30. dubna 2010 v 16:28 | Emma
Mám tady další úžasný díl.Jmenuje se Tatínkova holčička a je mno.LOL!!!!!!
Jsou tam super hlášky.......Jak Alex zjistí,že to je lítající koberec......:-)


Robby Ray Stewart

30. dubna 2010 v 16:03 | Emma
Robby je táta Jacksona a Miley. Je také velice talentovaný hudebník a skladatel. Píše písničky pro Hannu a stará se o její úspěšnou kariéru. Robby je pyšný na své jižanské kořeny a rád vzpomíná na svého bratra Earla a jeho manželku Pearl z rodného Tennessee.
mám tu zdrojík

Rico

30. dubna 2010 v 16:02 | Emma
Rico chodí do stejné školy jako Miley, Lilly a Oliver. Vlastně chodí i do stejné třídy, protože pár tříd přeskočil. Rico je chytrý, ale dovádí ostatní k šílenství svými bláznivými nápady a neobvyklým smyslem pro humor. Má na pláži obchod, kde po škole pracuje Jackson.
zdroj najdete here!

Jackson Stewart

30. dubna 2010 v 16:01 | Emma
Jackson je starší bratr Miley. I když si Miley neustále dobírá, je na ni pyšný a má ji rád. Jackson je neskutečný vtipálek, který se svým tátou neustále soutěží o to, kdo na koho vyzraje. Většinou to ale vyhraje Jacksonův táta.
zdroj? stačí je udělat click

Oliver Oken/Mike Standley III.

30. dubna 2010 v 16:00 | Emma
Oliver je nejlepší kamarád Miley a Lilly. Dřív miloval Hannu Montanu, ale když mu Miley řekla své tajemství, vzpamatoval se z toho. Bohužel se někdy cítí odstrčený, protože ho holky neberou na koncerty a tak se v jednom díle převlékne za rapera se jménem Mike Standley III. a už mu to zůstane.
zdroj je tady

Lilly Truscott/Lola Luftnagle

30. dubna 2010 v 15:58 | Emma
Lilly je nejlepší kamarádka Miley. Byla velkou fanynkou Hanny Montany ještě předtím, než jí Miley prozradila své tajemství. Aby si společně s Hannou mohla užívat koncerty, nasazuje si barevnou paruku a stává se z ní Lola Luftnagle.
zdroj-stačí jen clicknout

Miley Stewart/Hannah Montana

30. dubna 2010 v 15:56 | Emma
Miley je většinu času obyčejná dívka, ze které se v noci stává jedinečná popová princezna Hannah Montana. Tato senzační popová hvězda má za sebou už hodně hitů a všude má taky zbožňující fanoušky. Ale k tomu všemu má jedno velké tajemství: nikdo kromě její rodiny a nejbližších přátel totiž neví, že žije dva životy! A proto má dost komplikovaný život. Ale přestože už hodněkrát chtěla jen jeden svůj život, nakonec si uvědomí, že by v žádném případě neměnila...
tady je zdroj

Info

30. dubna 2010 v 15:47 | Emma


Miley Stewart je normální holka, která tráví čas školou, učením, s kamarády a doma. Večer se ale promění v mladou popovou senzaci jménem Hannah Montana. O tomto jejím tajemství ví jen její rodina, ale Miley zjistí, že toto tajemství nelze utajit, tak ho ještě řekne své nejlepší kamarádce Lilly a kamarádovi Oliverovi.

T-Music chart - začátky

29. dubna 2010 v 20:19 | Emma
Ahoj je tu ještě new rubrika.Budu tu kařdý týden psát žebříčky,jak dopadlo hlasování TV Óčko a Evropy 2:T-Music Chart!!!
Dneska jsem se dívala a tak mě to napadlo.Zítra přidám pořadí za včerejšek.Oh pár věcí mě tam celkem překvapilo......Takže kdo to neviděl,těšte se!Budu přidávat i novinky a odkazy,kde můžete hlasovat!!!Hlasovat se může vždycky od skončení T-Music Chart do pondělního poledne.Tak pokud víte jak,hlasujte už teď.Tak tedy zítra-bohužel nás ještě ženou do školy takže budu přidávat až odpoledne-narozdíl od některých škol,které mají ředitelské volno a my ne.Tak sice jsme ho měli minulej týden,ale pro mě to nedopadlo zrovna dobře.Tak se mějte.XOXO.
Emma

Today?Something yes and something no!

29. dubna 2010 v 18:01 | Emma |  Oznámení a moje keci
Takže dneska jsem stihla dodělat popisky postav k Wizards a vrhla jsem se na SWAC.Všechny ze SWAC jsem stihla.Přidala jsem i jeden díl Sonny a k němu i hlášky.Mrzí mě,že jsem nestihla Another Cinderella Story,takže se moc omlouvám,ale zítra.Na zítřek mám plán,že přidám sice málo věcí,ale jsou čarodky,tak se nedivte!

Plán na zítřek:
-popisky postav k HM
-alespoň 3 díly WOWP
-Another Cinderella Story
a možná:
-The suite life on deck
-díly HM
-popisky k TSL

Mějte se,já už dohužel musím.
Emma