Březen 2009

Simona

28. března 2009 v 10:42 | Emma
Comeback - Simona (Simona Babčáková)

Simona Bůčková (38) je drsná, životem vycepovaná barmanka. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá, spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit. Zejména Tomáš si k ní chodí pro rady a uklidnění. Manžel od ní utekl a vzal si s sebou kromě dětí všechno, co pobral. Simona prakticky pořád pracuje ve své Hospodě u Jezevce, takže má na své děti minimum času. Pro hrubé slovo nejde daleko.

Saša

28. března 2009 v 10:41 | Emma
comeback - Saša (Marie Doležalová)


Saša (16) alias Alexandra Bůčková je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu a moc toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji málokdy někdo poslouchá. Nemůže se ubránit dojmu, že ji všichni přehlížejí, světlo se zřejmě kolem ní tak zvláštně láme, že není vidět. Má pocit, že je v životě předurčena k prohrám, a každá událost, ke které kolem ní dojde, ji v tom pocitu jenom utvrdí. Smůla se jí lepí na paty jako psí exkrementy v parku, ale ona se kvůli tomu nerozčiluje. Má ráda školu, ale snaží se to utajit, aby ji spolužáci nezlynčovali.

Lexa

28. března 2009 v 10:39 | Emma
Comeback - Lexa (Matouš Ruml)

Lexa (16) alias Alexandr Bůček je Sašino o 4 minuty starší dvojče. Na rozdíl od sestry mu nechybí sebevědomí ani odvaha, spíše naopak, příroda mu však ubrala někde jinde. Podle Ivy je Lexa pako a debil a vlastně není daleko od pravdy. O co víc je Lexa neschopnější, o to větší chuť má vrhat se do věcí po hlavě. Je přesvědčený, že s ním Iva jednou bude chodit, jen jí to prostě ještě nedošlo. S radostí čerpá nové podněty; když si jej Ozzák vybere jako učedníka své svérázné životní filozofie, neváhá ani vteřinu a vrhne se po hlavě do "studia".

Marcelka

28. března 2009 v 10:39 | Emma
Comeback - Marcelka (Dana Batulková)

Marcelka Divićová (40), Někdejší fanynka Tomiho Paciho se po letech vynořila z anonymity jako finančně zajištěná zralá žena, aby svému idolu nezištně splatila vše, co jí svými písněmi dal. Většina lidí už na Tomiho dávno zapomněla, ale ona ne. Dodnes si živě vybavuje vyprodaný koncert ve Slaném, kde se svému idolu přiblížila takřka na dotek. Když ho po dvaceti letech spatří již trochu opotřebovaného, ihned ví, kterým směrem napřít svoji aktivitu. Usoudí, že Tomášův obchod s deskami potřebuje stůj co stůj dát do pořádku a okamžitě se dá do práce, ať už se to někomu líbí nebo ne.

Ozzák

28. března 2009 v 10:37 | Emma
Comeback - Ozzák (Martin Dejdar)

František Pacovský (50), Tomášův starší bratr, který celý svůj život zasvětil tvrdému rocku. Jeho skupina Krakatice, do které se mu podařilo zlanařit pouze svého bratra, to nedotáhla ani k prvnímu koncertu. Když Tomáš Krakatici opustil a začal zpívat pop, Ozzák se zařekl, že už s ním nikdy v životě nepromluví. Několik let mu to dokonce vydrželo, ale narození Tomášovy dcery Ivy ho přitáhlo zpátky do rodinného hnízda. Dobrosrdečný Tomáš ho zaměstnal ve své prodejně desek. Jenže Ozzák je velmi svérázný prodavač, který striktně rozděluje hudbu na dobrou a špatnou - tu špatnou prodávat nechce a tu dobrou rozdává i zadarmo.

Tomáš

28. března 2009 v 10:36 | Emma
Comeback - Tomáš (Tomáš Matonoha)

Tomáš Pacovský (45), Kdysi v pop music mířil k metám nejvyšším, jeho fotografie visela nad postelí nejedné fanynky i fanouška, plnil diskotéky i kapsy svého manažera, pak ale propadla jeho druhá deska a šoubyznys ho zavrhl jako přísný otec svého zlobivého synka. Z bludiště zmařené kariéry ho vyvedla až dcera, která se mu narodila a o kterou se musel záhy starat sám s bratrem Ozzákem. Na šoubyznys zanevřel, upnul se na rodinu a na svůj obchod s deskami. Touží už jenom po klidu a sklence dobrého vína, ale jeho tužbám jaksi není dopřáno.

Iva

28. března 2009 v 10:35 | Emma
Comeback - Iva (Kristýna Leichtová)

Iva Pacovská (16), Tomášova jediná dcera bohužel vyrůstala bez matky, ale za to s dobrosrdečným otcem Tomášem, který vyměnil koncertní šňůru za šňůru prádelní, aby mohl věšet pleny. Díky Ozzákovi Iva poslouchala místo ukolébavek Led Zeppelin a místo do ZOO jezdila na rockové festivaly, kde se stejně pohybuje mnoho individuí zvířatům dost podobných. Zatímco její dospívající vrstevnice mají plnou hlavu módy, kluků, tance, diet a bohužel i halucinogenních látek, Iva se stará o domácnost a na to ostatní jí zbývá žalostně málo času. O Tomášově popové kariéře toho moc neví, ale někde uvnitř bytostně cítí, že je to tak lepší.

Phota celé party

28. března 2009 v 10:28 | Emma |  Friends-fotky
Přátelé
PřáteléPřáteléPřáteléPřátelé
Přátelé
PřáteléPřáteléPřáteléPřáteléPřáteléPřáteléPřáteléPřáteléPřáteléPřátelé

Phoebe Buffet

28. března 2009 v 10:21 | Emma |  Friends-Info and characters
No a poslední je Phoebe:

Tak trochu praštěná Phoebe se dívá na svět s nadhledem a v každé situaci si poradí po svém. Je přesvědčena, že žije svůj již několikátý život a každému vypráví svůj příběh o nešťastném dětství. Nejraději by všem vyčetla z ruky jejich osud nebo alespoň vysvětlila co je "správné". Sama přitom porodila svému bratrovi trojčata. Nikdo nehraje na kytaru a nezpívá tak špatně jako Phoebe. Její originální písně se ale staly v kavárně Central Perk tradicí.
Její milenci : námořník Ryan, policista Gary, vědec David ,Mike,jela i Po Joeym jednu chvíli
Přátelé

Chandler Bing

28. března 2009 v 10:19 | Emma |  Friends-Info and characters
Vtipnej Chandler je tady...............
Chandler je mistr vtipu. Jde mu to samo, občas ani nechce, zkrátka ať uděláte cokoliv, neodpustí si vtipnou poznámku. Dlouhou dobu bydlel ve svém bytě s Joeym, kterého prakticky živil, sledoval s ním Pobřežní hlídku a choval kuře a kachnu. Má panickou hrůzu z odpovědnosti, ale i přesto si vzal Monicu, s kterou dokonce adoptoval dvojčata.
Jeho milenky : Janice, Kathy , jednou dobou i Jenniferova paní šéfová,Monika
Matthew Perry

Ross Geller

28. března 2009 v 10:15 | Emma |  Friends-Info and characters
No a Ross:
Slušňák Ross je vědec, mluví spisovně, miluje Rachel a pořád si někoho bere. Je tak trochu smolař. Jeho první manželka, se kterou má syna Bena, zjistil, že je lesbička. Ross má smysl pro humor, ale pouze do chvíle, dokud nejde o jeho největší zálibu - paleontologii. Na dinosaury nedá dopustit. Již od střední školy má slabost pro Rachel. Jejich vztah je jako z pohádky, avšak v tom nejlepším jim ho vždy něco překazí...
Jeho milenky : Carol Willick, Julie, Rachel Green, Bonnie, Emily Waltham, Mona
pozn. k obrázky-takhle černej normálně Ross není,to byla menší nehoda
Přátelé

Rachel Green

28. března 2009 v 10:13 | Emma |  Friends-Info and characters
A tady je tipická Rachel:
Rachel zkrátka ráda drbe a ráda si i rejpne,to by nebyla pak naše Rachel.Objevila se mezi Přáteli po tom, co utekla z vlastní svatby se zubařem Barrym. Byla rozmazlená holčička s tatínkovými kreditkami v kapse. Díky Přátelům ale začala pracovat jako číšnice v kavárně Central Perk a později se dostala až k vysněnému módnímu návrháři Ralphu Laurenovi.
V průběhu celého seriálu se složitě vyvíjí vztah s Rossem, s kterým má nakonec holčičku Emmu.
Její milenci : Barry Farber, Paolo, Ross Geller, Tag Jones
Přátelé

Joey Tribiani

28. března 2009 v 10:11 | Emma |  Friends-Info and characters
Takovej je zkrátka Joey.........
Oslovit slečnu větou "jak to jde", strávit s ní noc a už jí nezavolat? To je zkrátka Joey. Pokud jde o jídlo, rozhodně se s vámi nerozdělí. Kdyby si musel vybrat, vzdal by se jídla nebo sexu? "Namazal bych si holky na chleba!" Joey je herec. I když kromě seriálu Dny našeho života v ničem pořádně nehrál. Přátelé ho ale vždy podrželi... jak duševně, tak finančně. Je totiž permanentně zadlužený, avšak všichni po čase předstírají, že už jim vše vrátil. A Joey zase předstírá, že rozumí všemu, o čem si ostatní povídají :-)
Jeho milenky : Joey vystřídal snad všechny holky z New Yorku,zatím neměl dlouhodobý vztah.Málem se mu to ale podařilo s Rachel.
Přátelé

Monica Geller-Bing

28. března 2009 v 10:08 | Emma |  Friends-Info and characters
Taková je Monica:
Monica je šéfkuchař a organizátor. Je posedlá uklízením. Všechno má své místo a plán, fotky v albu jsou seřazeny podle nejpřísnějších pravidel - nezkoušejte je vyndávat... a když, tak za okraje!
Stěhujete se? Monica vše ráda zorganizuje :-)
Jejím snem je drahá velkolepá svatba, které se po dlouhém vztahu s Chandlerem skutečně dočká.
Její milenci : Fan-Bobby, Richard Burk, Pete Becker ,Chandler Bing
Přátelé

Přátelé

28. března 2009 v 10:05 | Emma |  Friends-Info and characters
Jaký kdo je?
- Rachel : Ulítlá,poblázněná Rachel

- Monika : Panovačná puntičkářka Monika

- Phoebe : Střelená Phoebe

- Chandler : Vtipálek Chandler

- Ross : Ukecaný Ross

-Joey : Kliďas Joey
A tady je mocinky pěknej obrázek:
(spodní řada zleva:Joey,Rachel a Phoebe)
(vrchní řada zleva:Chandler,Monica a Ross)
Přátelé