Duben 2008

Další SB

19. dubna 2008 v 13:03 | autorka blogu |  Spřátelené blogy
Tohle je blog mé nejlepší kamarádky Didi.Je super.Teď ale dělá rekonstrukci,takže se nedivte.Didi je BFF,spolužačka a volejbalová spoluhráčka.Je to úžasnej člověk se stejně skvělým blogem o všem možném.Takže zajděte na její blog a komentujte.Odkaz je HERE! Stojí to za to!!!

Diddlové

13. dubna 2008 v 11:39 | autorka blogu
Tady nejsou zvířátka,ale Diddlové!!!!
Panna
Blížence
Vodnář
Rak
Ryby
Štír
Lev
Váhy
Býk
Střelec
Omlouvám se,ale Berana
jsem nikde nenašla
Kozoroh
Svatebčané se ale umí bavit!
Už je tady.
To je,ale rozštěp!
Ten ale umí hezky hrát,škoda že to neslyšíš!
Ten je ale malý a už umí hezky a čistě hrát!
.
Koukej tenhle hraje na flétnu stejně jako já!
Celý hotový orchestrer!
Tak co?Umíte taky tak hezky hrát jako Diddlíci a Diddlinky?
To jsou,ale zamilované párečky,co?
To se jim,ale pěkně sní!
Jsou ale zamilovaní....

Méďové

13. dubna 2008 v 11:27 | autorka blogu
Méďové a medvídci!!!!!
Medvídci

Spřátelený blog

13. dubna 2008 v 11:13 | autorka blogu |  Spřátelené blogy
Dalším SBéčkem je blog Cleoinky.Je to blogis mí spolužačky Nikči a má skvělej blog o H2O just add water.Koukněte se!Zde najdete odkaz na její blog a určitě jí něco komentněte!!!Je to super blog a má tam spoustu zajímavejch věcí!

První SBéčko

13. dubna 2008 v 11:12 | autorka blogu |  Spřátelené blogy
Moje první spřátelený bog je blogisteryska.blog.cz.A proč?Takhle holka mi vlastně řekla,jak blog založit.Je to moje dobrý kámoška,spolužačka a spoluhráčka z volejbalu a má super blog a proto je mé první SB.Terčin blog najdete TADY! Koukněte se na něj,stojí za to!

Animace kočiček

13. dubna 2008 v 11:05 | autorka blogu

Kočičky!!!!!!!!!!


Něco o OIsenkách

13. dubna 2008 v 10:16 | autorka blogu
Koukejte na ně!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Něco o Olsenkach
Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se narodila 13.6.1986(v pátek).Mary-Kate se narodila o 2 minuty později než Ashley.Přesněji:Ashley v 8:24 a Mary-Kate v 8:26 hodin.Matka se jmenuje Jarnette Olsen,otec David Olsen,starší bratr Trent Olsen a mladší sestra Ellizabeth.Rodiče se ale v roce 1995 rozvedli a otec se znovu oženil a Mary-Kate a Ashley přibyla do rodiny nevlastní matka a dva nevlastní sourozenci.Sestra Taylor a bratr Jake.Mary-Kate a Ashley se v září přestěhovaly z Los Angeles do New Yourku,kde mají každá svůj byt.Momentálně studují na vysoké škole na New Yourské universitě.Do konce studijí jim zbývají ještě dva roky.Pak by chtěly mít už normální život.Mary-Kate by ráda byla profesionální jezdkyně na koni a Ashley by chtěla být tanečnicí.Celkově natočily 14 filmů,kde hrály hlavní roli a 2 filmy ve kterých měly pouze vedlejší role a ukázaly se tam jen krátce...Ještě natočily tři seriály a také 9 hudebních CD.

Protivný sprostý holky

5. dubna 2008 v 14:42 | autorka blogu
Motto:Co dokážou holky, když se perou o klukaTyp filmu:Rok výroby:2004Režie:Mark WatersHrají:Anna Gasteyer , Ayo Agbonkpolo , David Aherne , Jonathan Bennett , Wai Choy , Ely Henry , Dwayne (I) Hill , Bruce Hunter , Graham Kartna , Diego KlattenhoffPopis:"Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové (Tina Feyová) ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní.
Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.

Něco o Lindsay Lohan

5. dubna 2008 v 14:39 | autorka blogu
Lindsay Lohan
Datum narození: 02.07.1986
Místo narození: New York, USA
Znamení: Rak
Životopis: Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru!

Máte rádi Olsenky???

5. dubna 2008 v 12:01 | autorka blogu |  Ankety
Zajímalo by mě,jak máte rádi Olsenky!!!

Ashley nebo Vanessa???

4. dubna 2008 v 19:06 | autorka blogu
Kterápak je oblíbenější???Ashley nebo Vanessa???

Jakou zpěvačku máš nejradši????

4. dubna 2008 v 18:59 | autorka blogu
Zajímalo by mě jakou zpěvačku máte nejradši???Jestli jinou,tak napište do komentářů jakou.DÍKY!!!!

Koho máte radši???

4. dubna 2008 v 18:47 | autorka blogu
Prosím hlasni,jakou Olsenku máš radši!!!!!DÍKY!!!

Klikni,že jsi tu byl/a!!!

4. dubna 2008 v 18:44 | autorka blogu
Díky,že jsi kliknul a jestli ještě ne ,tak to koukej udělat
a ještě 1 díky!!!!!